Z tej kategorii:
Polecane
BlogSuszarka do małej łazienki - jaki model slim wybrać?

Suszarka do małej łazienki – jaki model slim wybrać?

W wielkim mieście często jesteśmy skazani na małe mieszkania. By stworzyć wokół siebie funkcjonalną przestrzeń, musimy pomieścić w łazience pralkę, umywalkę i armaturę. Nie oznacza to jednak, że trzeba zrezygnować z automatycznej suszarki do prania. Jaka powinna być suszarka do małej łazienki? Co pozwoli Ci na większe oszczędności, suszarka czy pralko-suszarka slim?

Najciekawsze suszarki automatyczne slim

Producenci pomyśleli o każdym, kto marzy o suszarce w swojej małej łazience. Suszarki Slim mają określone wymiary, zwykle w przedziale 47 X 59,6 x 84 centymetra. Tak wygląda na przykład kompaktowa suszarka Beko B5T67249 z systemem EcoGentle zapewnia doskonałe suszenie bez przebarwień, przy minimalnym zużyciu prądu. Do środka zmieści się 7 kilo prania. Wąska suszarka CANDY CSOE H7A2TE-S SmartPro o takiej samej pojemności kusi specjalnym programem Woolmark, zapewniającym wełnianym ubraniom zachowanie kształtu. Wybierając suszarkę z możliwością montażu na pralce, warto przyjrzeć się modelowi BEKO B5T67249MPB Manhattan Gray. Z poziomu smartfona możesz sterować programem i funkcjami suszarki. Suszarka Slim wyposażona jest także w program cichy, zapewniający spokój w małym mieszkaniu.

Urządzenia 2w1 – pralko-suszarki w Twojej łazience

Pralko-suszarka Slim oszczędza miejsce podwójnie. Jeśli zależy Ci na wygodzie użytkowania i sporej głębokości bębna, wybierz pralko-suszarkę Samsung WD8NK52E3AW Ecobubble Slim. Technologia EcoBubble zapewnia skuteczne pranie już w niskiej temperaturze, dzięki technologii aktywnej piany. Program odświeżania ciepłym powietrzem AirWash pomaga utrzymać ubrania optymalnie rześkie, bez konieczności ich prania. Jeśli zależy Ci na optymalnej sterylności wypranej odzieży, sprawdź pralko-suszarkę HAIER I-Pro 7 HWD80-B14979-S z systemem ABT eliminującym do 99,9% zarazków. Ten model pralko-suszarki do ubrań slim posiada także funkcję mikropary, która odświeży delikatne ubrania bez konieczności wizyty w pralni. Silnik indukcyjny Direct Motion to gwarancja bezawaryjnej i cichej pracy przez lata.

Najlepsze bębnowe suszarki typu slim

Mała łazienka dużo zyska, gdy w jej wnętrzu pojawi się suszarka do prania typu slim. Gdy chcesz wybrać odpowiednią suszarkę do swojej łazienki, warto kierować się nie tylko wymiarami. Nasz ranking suszarek do prania obejmuje wszystkie modele dostępne w sklepie internetowym. Nie trać czasu i miejsca na rozwieszenie prania, jeśli może to za Ciebie zrobić niezawodna, kompaktowa suszarka bębnowa. Nawet modele slim są w stanie spełnić potrzeby czteroosobowej rodziny.

Sprawdź również
Nowości